O mnie

O mnie

 

Wierzę, że dobro dane wraca pomnożone tysiąckrotnie. Że czym bardziej w życiu do czegoś się przykładamy, tym większe mamy szanse na osiągnięcie sukcesu. Wierzę, że tylko uczciwość i ciężka praca dają podstawy do osiągnięcia zawodowego sukcesu.

W moim życiu, również zawodowym kieruję się tą wiarą.

Zawód adwokata, który wykonuję, nie bez kozery nazywany jest zawodem zaufania społecznego. Jako prawnik w mojej pracy najbardziej cenię sobie właśnie zaufanie, którym mnie obdarzasz i za które jestem Ci wdzięczna. Twoje zaufanie pozwala mi pomagać i służyć Tobie w mądrym i spokojnym planowaniu Twojej działalności, bieżącym rozwiązywaniu wszelkich problemów zarówno prawnych jak i czasem życiowych.

Wierzę w przeznaczenie, i dlatego to, że urodziłam się 9 maja 1980 roku to chyba nie tylko przypadek. Tego samego dnia przyjęto w Bernie konwencję o międzynarodowym przewozie kolejami (COTIF)Moje pierwsze zawodowe zadania poprowadziły mnie właśnie w kierunku prawa przewozowego, w tym również przewozu i spedycji kolejowej oraz drogowej.

Mój głód życia sprawa, że każde zagadnienie z dziedziny prawa przewozowego sprawia mi dziką frajdę. Dzięki temu z pasją podchodzę do stawianych przede mną wyzwań, a każda Twoja  rozwiązana sprawa i zagadnienie budzi szeroki uśmiech na mojej twarzy:-)

Tę pasję, głód wyzwań, wiarę w to, że zadaniem adwokatów jest pomagać, doradzać, wspierać a czasem po prostu być przy Tobie w Twoich trudnych chwilach współdzielę z moimi Partnerami oraz współpracownikami z „JZP Kancelaria Adwokacka”.

Prywatnie, moją największą pasją są moje dzieci, prawie pięcioletnia Ola i roczny Franek. W czasie wolnym staram się czytać, nie tylko moje ukochane książki o Harrym Potterze, ale również biegać… Chociaż przy mężu – ultramaratończyku, moje skromne biegowe próby mogę nazwać zaledwie truchtaniem.

Jest mi ogromnie miło, że tu zajrzałeś. Mam nadzieję, że mój blog pozwoli Ci z pasją równą mojej odkrywać zagłębić się w labiryncie przepisów i odkryć, że prawo wcale nie musi być nudne, a nasze wspólne spotkania pozwolą Ci mądrze sterować własną działalnością gospodarczą.

 

 

 

Zapisz się do newslettera