Ostatnia możliwość zapisu na szkolenie

Witam Cię serdecznie!

Pisałam już wielokrotnie o tym, jaką wielką radością dla mnie jest możliwość prowadzenia szkoleń z prawa przewozowego i z jaką niecierpliwością czekam zawsze na możliwość spotkania z przewoźnikami.

Każdy kto mnie zna, wie, że jestem potworną gadułą i każdy kto mnie zna wie, że możliwość mówienia o prawie przewozowym powoduje u mnie dziką i nieograniczoną radość.

Szkolenia, to nie tylko okazja dzielenia sie wiedzą, to również okazja doskonalenia samej siebie i nabywania nowych cennych umiejętności…

Powiem skromnie, że do tej pory moja działalność szkoleniowa jest satysfakcjonująca dla moich podopiecznych, a każde spotkanie stanowi źródło niezapomnianych wspomnień oraz satysfakcji z możliwości pomocy przewoźnikom w prowadzeniu ich działalności.

Do tej pory moje szkolenia kończyły się pozytywnymi rekomendacjami szkolonych oraz brakiem strat w ludziach i sprzęcie.

Jednym słowem, pełnia zadowolenia. uczestników z nabytej wiedzy, a prelegenta z faktu, iż wszyscy słuchacze przeżyli:-)

Dlaczego o tym piszę…

A piszę, ponieważ 15 kwietnia 2015 roku w Katowicach będę miała możliwość poprowadzenia szkolenia z zakresu Konwencji CMR i prawa przewozowego.

Jest to szkolenie otwarte, więc jeżeli czujesz potrzebę nabycia nowej i cennej wiedzy oraz rozszerzenia tych informacji, którymi dzielę się na blogu, do poniedziałku możesz się jeszcze zapisać.

Wszystkie dane możesz znaleźć TUTAJ.

Ja już się cieszę na to spotkanie!!!!

Jeżeli natomiast z jakiś względów nie możesz wziąć udziału w szkoleniu a chciałbyś abym poprowadziła dla Ciebie lub Twojej firmy szkolenie serdecznie zapraszam do kontaktu. Na pewno uda nam się razem wypracować jakąś satysfakcjonująca formę współpracy:-)